Informacja o dożynkach

Szanowni Rolnicy i Ogrodnicy.

Kończymy czas dożynek i imprez plenerowych. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tym roku mogliśmy spotkać się z Państwem podczas:

– licznych szkoleń organizowanych przez Ośrodki Doradztwa Rolniczego m.in. w Lublińcu, Lipiu, Zbrosławicach, Koszęcinie, Kochanowicach, Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu, Pszowie, Pszczynie, Myszkowie, Zawierciu, Częstochowie, Lelowie, Koniecpolu, Chełmie Śląskim, Kłobucku, Glinicy, Pawonkowie, Oświęcimiu, Zatorze, Żywcu, Wadowicach i wielu innych

– Dni Otwartych Drzwi Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Mikołowie

– Śląskiego Święta Karpia w Pawłowicach

– Dni Pola SDOO w Kochcicach

– Dożynki Województwa Śląskiego- Rudnik Wielki

– Dożynek Gminy Suszec w Kobielicach

– Dożynek Gminy Lipie w Dankowie

– Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie

– Dożynek Gminy Strumień w Bąkowie

– Dni soi i kukurydzy SDOO w Pawłowicach

– Dożynek Gminnych w Gorzycach

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rolnikom i ogrodnikom naszych licznych spotkań plenerowych. To była dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt móc spotkać się z Państwem osobiście, dzielić się wiedzą i udzielać doradztwa.

Nasza misja zawsze polegała na służeniu informacją i wsparciem rolnikom, a tegoroczne spotkania plenerowe były doskonałą okazją do realizacji tego celu. Podczas tych wydarzeń mieliśmy okazję poznać Wasze potrzeby i rozwiązywać konkretne problemy, dostarczając cennych informacji i praktycznych wskazówek.

Wasza aktywność i zaangażowanie w tych spotkaniach sprawiły, że były one nie tylko edukacyjne, ale także inspirujące. Dzięki Wam mogliśmy lepiej zrozumieć wyzwania, z jakimi się Państwo zmierzacie, i pracować nad dostarczaniem rozwiązań, które naprawdę Was wspierają.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania dostarczyły Państwu przydatnych informacji i pomogły w rozwoju Waszej działalności rolniczej. Jesteśmy zawsze gotowi służyć dalszym wsparciem i doradztwem, gdy tego potrzebujecie.

Dziękujemy, że byliście częścią naszych wydarzeń w tym roku. To dzięki Wam nasza praca nabiera sensu, a wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla rolnictwa. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Gliwicach

Dożynki Gminne w Gorzycach

Dni Pola COBORU w Kochcicach

Dożynki Gminy Strumień w Bąkowie

Ogólnopolskie Dożynki w Częstochowie

Śląskie Święto Karpia w Pawłowicach

Dni Otwartych Drzwi w Mikołowie